Адреса:10001 Україна м. Житомир вул. І. Сльоти, 49
Відділ продажу: 067-411-26-95
Бухгалтерія:067-496-69-60

Гіпсокартон та мінеральна вата ТМ KNAUF

КНАУФ – це міжнародна компанія, яка є одним з найбільших виробників будматеріалів в світі, а комплектні системи цієї компанії для обробки всередині приміщень («сухий» спосіб), визнані одними з найпередовіших у світі та успішно застосовуються фахівцями-будівельниками з різних країн. Філософією КНАУФ є постійні інновації.

https://profilteh.com/wp-content/uploads/2023/01/knauf_vlagostoikii_3-1000x1000-1-640x480.jpg

Гіпсокарто́н — обробний будівельний матеріал, що є аркушем, що складається з двох шарів будівельного паперу (картону) і сердечника з шару затверділого гіпсового тіста з наповнювачами. Призначається для опорядження та влаштування неопорних стін, перегородок, підвісних стель, приміщень сухих і нормальних щодо умов експлуатації, вогнезахисту конструкцій, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних виробів.

Group Shots

Мінера́льна ва́та — волокнистий матеріал, одержуваний з розплавів гірських порід, доменних шлаків або їхніх сумішей. У поняття «мінеральна вата» включено такі різновиди вати:

  • Скловата — мінеральна вата, виготовлена з розплаву природного піску або скла.
  • Кам’яна вата — мінеральна вата, виготовлена переважно з розплаву вивержених гірських порід.
  • Шлакова вата — мінеральна вата, виготовлена з розплаву доменного шлаку.

З мінеральної вати виготовляють повсть, мати, плити та інші вироби. Використовують їх для теплоізоляції устаткування (печі, трубопроводи тощо) з температурою до 700 °C, тепло- і звукоізоляції будівельних конструкцій (стін і перекрить), вогнезахисту конструкцій і як звукоізоляційний матеріал у перегородках та акустичних екранах.