Адреса:10001 Україна м. Житомир вул. І. Сльоти, 49
Відділ продажу: 067-411-26-95
Бухгалтерія:067-496-69-60

Опис:

Будь-який скатний дах потребує торцевої планки – конструктивного елементу, який інакше називається вітровим. І матеріал покрівлі може бути найрізноманітнішим:

ондулін;

металочерепиця;

профнастил тощо.

 

Вже за другою назвою планки зрозумілі її корисні властивості. Сучасним будинкам нерідко доводиться протистояти шквальним вітрам, бурям та іншим подібним атмосферним явищам. Вони здатні завдавати серйозних руйнувань.

Торцева планка – надійний захисник металочерепиці, що протистоїть бічному підриву.  Починати монтаж слід лише після завершення основних покрівельних робіт. Але не можна забувати про планку гребня – її слід встановлювати в першу чергу, торцеву – за нею.

Процес кріплення визначено заздалегідь, і відходити від перевіреної схеми не рекомендується. По-перше, стандартним вважається напрямок «карниз – гребінь». Будь-які залишки оперативно обрізаються. Візьміть для монтажу відповідні саморізи. Не забудьте про ущільнювальну гуму.  Торцева планка не перевищує завдовжки двох метрів. Розмір накиду також стандартний – близько 10 см. Пам’ятайте, що нехтування планкою не рекомендується. Тим більше, що сучасне виробництво може гарантувати естетичний зовнішній вигляд виробу.