Опис:
Оцинкована сталь застосовується як у котеджному будівництві, так і в промисловості. Відрізняється спеціальним цинковим антикорозійним покриттям. Захист профнастилу спеціальним металізованим складом вирішує дві ключові проблеми: електрохімічну та фізичну, багаторазово підвищуючи експлуатаційні властивості продукту, посилюючи його антикорозійні характеристики.
Чим більша товщина цинкового шару, тим краще і пролонгованіше сталь буде захищена від шкідливого впливу вологи та інших агресивних агентів навколишнього середовища. Цинкове напилення, що застосовується в захисних цілях, має відмінні адгезивні характеристики щодо поверхні, на яку наноситься. Це означає, що будь-які дрібні пошкодження поверхні та країв листа заміщуються солями цинку – гідроксидами, сульфатами, карбонатами. Тим самим сприяють довговічності будівельного матеріалу. Оцинкована сталь, що випускається в листах і рулонах, класифікується за групами господарського призначення.
Загального призначення (ЗП).
Холодне полірування профілювання (ХП).
Холодне штампування (ХШ).
Під фарбування (ПФ).
При цьому сталь може бути оцинкована з одного боку, з двох сторін, з нанесенням полімерного та/або декоративного шару. Цинкуванню піддається холоднокатана вуглецева сталь: спочатку проводиться процес гальванізації поверхні, далі на неї наноситься феро-цинковий сплав. Виходить шар, що надійно захищає метал від корозії. Цей будматеріал витримує серйозні навантаження під час штампування, вальцювання, витяжки, згинання. Ширина покриття варіює в межах від 800 до 1250 мм, товщина – 0,5-1,2 мм.
Основні галузі застосування оцинкованої сталі в рулонах – це:
будівництво,
промисловість (судно-, автомобіле-, вагоно-, приладобудування та ін.),
виробництво побутових приладів,
трубопрокат.
Із матеріалу з оцинкованим покриттям штампують різні деталі, тару, посуд, різноманітні металеві конструкції. Виробництво сучасного оцинкованого сталевого будівельного матеріалу – це високотехнологічний процес, що відповідає стандартам та вимогам до цього виду виробів.