Адреса:10001 Україна м. Житомир вул. І. Сльоти, 49
Відділ продажу: 067-411-26-95
Бухгалтерія:067-496-69-60

Сталь із полімерним покриттям

Недорогий, надійний та практичний матеріал – сталь із полімерним покриттям активно застосовується у багатьох будівельних напрямках. Щоб вироби служили довше, зберігаючи при цьому стійкі експлуатаційні характеристики, високі антикорозійні властивості та відмінний зовнішній вигляд, сталь покривають спеціальним полімерним складом. Виготовляється із сталевого листа, на який наноситься шар цинку, вкритий, у свою чергу, складом для пасивації поверхні. Потім проводиться обробка ґрунтом. Знизу лист покривається захисною фарбою, з лицьового боку – шаром кольорового полімеру.

Полімерний склад цього класу (поліестер), надає поверхні пластичності, робить її світлостійкою і привабливішою зовні. Все це, у поєднанні з доступною більшості покупців ціною, відносить сталь із полімерним покриттям до ряду найбільш затребуваних на будівельному ринку товарів.

 

Класифікується матеріал за кількома групами ознак.

За видом продукту: в листах, в рулонах та стрічка різана з полімерним покриттям в рулонах.

За виглядом матеріалу-основи: тонколистова холоднокатана, гарячеоцинкована (на кшталт захисно-декоративного покриття).

За видом покриття, що наноситься: (одностороннє, двостороннє).

За точністю основи: підвищена (АТ), нормальна (БТ).

За площинністю основи: висока (ПВ), покращена (ПП), нормальна (ПН).

За характеристиками крайки: необрізна (НО), обрізна (О).

 

Перелічені та деякі інші характеристики, за якими групується сталь із полімерним покриттям, дозволяє зробити найбільш точний вибір матеріалу, що застосовується для різних потреб.

Переваги продукту:

 

Виготовлені таким чином сталеві рулонні матеріали можуть бути без шкоди для поверхні перероблені на вироби – металочерепицю, профнастил та ін.

Полімерний шар рівномірний, однорідний, гладкий на всій площі його нанесення.

 

Пори на його поверхні практично повністю відсутні, що сприяє покращенню захисних властивостей.

Якість готового продукту залежить від дотримання техніки нанесення полімерного шару з урахуванням усіх технологічних аспектів.

Матеріал добре себе проявляє в будь-якому кліматі, в місцях, не схильних до надмірного забруднення. Найбільш затребувана сталь із полімерним покриттям у великих містах та промислових центрах. Захисні та декоративні властивості виробів із оцинкованої сталі з полімерним покриттям зберігаються на високому рівні протягом 10 років.