Адреса:10001 Україна м. Житомир вул. І. Сльоти, 49
Відділ продажу: 067-411-26-95
Бухгалтерія:067-496-69-60

Сталь оцинкова в рулонах

Опис:

Оцинкована сталь застосовується як у котеджному будівництві, так і в промисловості. Відрізняється спеціальним цинковим антикорозійним покриттям. Захист профнастилу спеціальним металізованим складом вирішує дві ключові проблеми: електрохімічну та фізичну, багаторазово підвищуючи експлуатаційні властивості продукту, посилюючи його антикорозійні характеристики.

Чим більша товщина цинкового шару, тим краще і пролонгованіше сталь буде захищена від шкідливого впливу вологи та інших агресивних агентів навколишнього середовища. Цинкове напилення, що застосовується в захисних цілях, має відмінні адгезивні характеристики щодо поверхні, на яку наноситься. Це означає, що будь-які дрібні пошкодження поверхні та країв листа заміщуються солями цинку – гідроксидами, сульфатами, карбонатами. Тим самим сприяють довговічності будівельного матеріалу. Оцинкована сталь, що випускається в листах і рулонах, класифікується за групами господарського призначення.

 

Загального призначення (ЗП).

 

Холодне полірування профілювання (ХП).

 

Холодне штампування (ХШ).

 

Під фарбування (ПФ).

 

При цьому сталь може бути оцинкована з одного боку, з двох сторін, з нанесенням полімерного та/або декоративного шару. Цинкуванню піддається холоднокатана вуглецева сталь: спочатку проводиться процес гальванізації поверхні, далі на неї наноситься феро-цинковий сплав. Виходить шар, що надійно захищає метал від корозії. Цей будматеріал витримує серйозні навантаження під час штампування, вальцювання, витяжки, згинання. Ширина покриття варіює в межах від 800 до 1250 мм, товщина – 0,5-1,2 мм.

 

Основні галузі застосування оцинкованої сталі в рулонах – це:

будівництво,

промисловість (судно-, автомобіле-, вагоно-, приладобудування та ін.),

виробництво побутових приладів,

трубопрокат.

 

Із матеріалу з оцинкованим покриттям штампують різні деталі, тару, посуд, різноманітні металеві конструкції. Виробництво сучасного оцинкованого сталевого будівельного матеріалу – це високотехнологічний процес, що відповідає стандартам та вимогам до цього виду виробів.